Eco by Sonya

Eco by Sonya

Tohle je pro mě dočista zázrak ! Nemám ráda solárka a v poslední době se špatně opaluji i v létě ale díky ecopure.cz která je čistě přírodní si můžu dopřát nádherné a kvalitní opálení a to i v zimě, už nemusím splývat se sněhem a lidé si mě plést že sněhulákem. 🤭

Než Vam jednotlivé produkty popíši, chci jen říct že jsou skutečně skvělé, nedělají fleky( samozřejmě závisí také na tom jak moc vše rozetřete, pokud někde něco zapomenete jasně že to udělá flek). No a nemají tyto opalováky tak nepříjemný zápach, netvoří ekzémy, nedráždí pokožku, ba naopak léčí! Jsou vhodné i pro těhotné ženy i pozorovanou kůži. Nevysušuje tak extrémně pokožku jako mnohé jiné samoopalovky.


Kakaová pěna – je za mě TOP! Nechala jsem ji na sobě asi 6 hodin a přesto, že jsem hodně bledá nevypadá to vůbec nepřirozeně, nemám žádné fleky a to je to teprve po druhé co samoopalovací kosmetiku používám. Hlavně je to paráda když potřebujete rychle dosáhnou alespoň lehkého opálení např. na ples. A co víc podporuje i redukci celulitidy a zpevňuje pokožku, no co víc si přát.


Invisible tan – má podobnou barvu jako pěna, ale je zase skvělá v tom že se večer namažu a můžu jít s kliden spát a ráno se probudit s krásným opálením aniž bych zabarvila povlečení. Takže pokud se samoopalovaky nemáte zkušenost, je tohle asi ta nejlepší alternativa, jak se s nimi naučit.


Winter skin – je opravdu hodně lehounká a je skvělá např. na ruce, kde se bojím tmavého zabarvení kloubů, nebo když se chce člověk opalit postupně.

Face tan water – tak ta je doslova boží 🤩
Pomáhá na aknozní a problematickou pleť. Samotnou mě zachránila protože jsem po novém roce byla z práce hrozně vystresovana, vyskalaly mi pupínky plus ta moje bledá pleť no vypadala jsem jak zombie. Teď mám krásnou sjednocenou tmavší pleť a jsem šťastná.


Vážně jsem se do téhle kosmetiky zamilovala, vypadám hned zdravěji a cítím se o to lépe !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *